Програма

Добавил:
BlooMаc
преди 8 год. 7 мес.
Тук ще слагам програмата.

Забележка: Часовете може да не са много точни, защото съм ги закръглил. (20 и 25-минутните слотове са всъщност 22 минути. 10 и 15-минутните слотове са всъщност 11 минути.)

Моля, модераторите да НЕ трият предишните програми!
За да напишете коментар към тази дискусия трябва да сте член на групата!
Присъедини се към тази група
подреди по: новите отгоре | старите отгоре
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 8 мес.
Петък (12 април):
17:00 - Hamtaro
17:25 - The Problem Solverz
17:45 - My Gym Partner's a Monkey
18:10 - The Flintstones
18:30 - The Jetsons
18:55 - The Addams Family
19:15 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
19:35 - Scooby-Doo! Mystery Incorporated (НОВ)
20:20 - Adventure Time (НОВ)
20:45 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
21:05 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:50 - Transformers: Prime: Beast Hunters (НОВ)
22:35 - Bleach (НОВ)
23:20 - Reboot
-----------
23:45 - Futurama
00:05 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 8 мес.
Понеделник (01 април):
17:00 - Camp Lazlo
17:25 - Animaniacs
17:45 - Looney Tunes
18:10 - Tom and Jerry
18:30 - Screwball Squirrel
18:45 - The Amazing World of Gumball
19:10 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
19:30 - Scooby-Doo! Mystery Incorporated (НОВ)
20:15 - Adventure Time (НОВ)
20:25 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
20:40 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:00 - Transformers: Prime: Beast Hunters (СЕЗОННА ПРЕМИЕРА)
21:25 - Bleach (НОВ)
21:45 - Eureka 7
22:10 - Fullmetal Alchemist
-----------
22:30 - The Ripping Friends
22:55 - Boo Boo Runs Wild (СПЕШЪЛ)
23:15 - A Day in the Life of Ranger Smith (СПЕШЪЛ)
23:20 - Family Guy
23:45 - Dexter's Rude Removal
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 9 мес.
Четвъртък (21 март):
--Toonami--
16:00 - ThunderCats (The Classic Series)
16:25 - ThunderCats (The Reboot Series)
16:45 - Sym-Bionic Titan
17:15 - Samurai Jack
17:35 - Megas XLR
18:00 - Sailor Moon
18:25 - Dragonball Z
18:50 - Naruto
19:15 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
20:00 - Green Lantern: The Animated Series (ФИНАЛ НА СЕРИАЛА)
20:25 - Young Justice (ФИНАЛ НА СЕРИАЛА)
20:45 - Bleach (НОВ)
21:15 - Evangelion 1.11 You Are (Not) Alone (ФИЛМ)
22:55 - Gundam Wing
23:20 - Tenchi Muyo!
23:50 - Batman: The Animated Series
0:10 - One Piece
0:40 - Toonami: The Lockdown
0:50 - Outlaw Star
1:20 - Big O
1:45 - Yu Yu Hakasho
2:10 - IGPX
2:35 - Cowboy Bebop
3:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 9 мес.
Петък (15 март):
--Super Chunk--
17:00 - Adventure Time
------------------
19:15 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
20:00 - Adventure Time (НОВ)
20:10 - Regular Show (НОВ)
20:20 - MAD (ФИНАЛ НА СЕЗОНА)
--Toonami--
20:35 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:20 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
22:05 - Young Justice (НОВ)
22:50 - Star Wars: The Clone Wars (ФИНАЛ НА СЕЗОНА)
23:10 - Bleach (НОВ)
23:55 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 9 мес.
Петък (1 март):
17:00 - Hanna-Barbera Classics
17:25 - Chowder
17:45 - The Marvelous Misadventures of Flapjack
18:10 - Tom and Jerry Kids
18:30 - A Pup Named Scooby-Doo
18:55 - Scooby-Doo! Mystery Incorporated
19:15 - The Cartoon Cartoon Show
19:55 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
20:15 - Adventure Time (НОВ)
20:25 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
20:40 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:00 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
21:25 - Young Justice (НОВ)
21:45 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
22:10 - Bleach (НОВ)
22:30 - Outlaw Star
22:55 - ThunderCats
23:15 - The Powerpuff Girls
--------------
23:40 - Cartoon Planet
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 9 мес.
Петък (22 февруари):
17:00 - Captain Planet
17:25 - Squirrel Boy
17:45 - George of the Jungle
18:10 - The Mask
18:30 - Cow and Chicken
18:55 - What a Cartoon!
19:15 - MAD
19:30 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
19:55 - The Looney Tunes Show (НОВ)
20:15 - Adventure Time (НОВ)
20:25 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
20:40 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:00 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
21:25 - Young Justice (НОВ)
21:45 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
22:10 - Bleach (НОВ)
22:30 - Soul Eater
22:55 - Teen Titans
23:15 - SWAT Cats
-----------
23:40 - The Brak Show
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 10 мес.
Петък (15 февруари):
17:00 - The Cramp Twins
17:25 - 2 Stupid Dogs
17:45 - The Tex Avery Show
18:10 - Foster's Home for Imaginary Friends
18:30 - Johnny Bravo
18:55 - Ed, Edd n Eddy
19:15 - Adventure Time
19:30 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
19:55 - The Looney Tunes Show (НОВ)
20:15 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
20:25 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
20:40 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:00 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
21:25 - Young Justice (НОВ)
21:45 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
22:10 - Bleach (НОВ)
22:30 - Gundam Wing
-----------
22:55 - Freakazoid
23:15 - Total Drama Island
23:40 - 6teen
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 10 мес.
Понеделник (11 февруари):
--Big Game Pregame Sports Marathon--
17:00 - Dexter's Laboratory
17:30 - Johnny Bravo
17:45 - I Am Weasel
17:50 - Courage the Cowardly Dog
18:00 - The Grim Adventures of Billy and Mandy
18:25 - Codename: Kids Next Door
18:35 - Regular Show
18:45 - Tom and Jerry
19:05 - Looney Tunes
---------------------------------
19:15 - Big Game XXVIII: Road Runner vs. Coyote (СЪБИТИЕ)
20:25 - The Looney Tunes Show (НОВ)
20:50 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
21:00 - Adventure Time (НОВ)
21:10 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
21:20 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:45 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
22:05 - Young Justice (НОВ)
22:30 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
22:50 - Bleach (НОВ) [14 ]
23:15 - Batman: The Brave and the Bold
23:35 - The Real Adventures of Jonny Quest
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 10 мес.
Петък (1 февруари):
19:30 - The Looney Tunes Show (НОВ)
19:55 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
20:05 - Adventure Time (НОВ)
20:15 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
20:25 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
20:50 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
21:10 - Young Justice (НОВ)
21:35 - Star Wars: The Clone Wars
21:55 - Bleach (НОВ) [14 ]
22:15 - Samurai Jack
-----------
22:40 - Robot Jones
22:50 - Robotomy
23:00 - Robotboy
23:15 - Top Cat
23:35 - Wacky Races
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 10 мес.
Петък (25 януари):
19:30 - The Looney Tunes Show (НОВ)
19:55 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
20:05 - Adventure Time (НОВ)
20:15 - Regular Show (НОВ)
20:25 - Dexter's Laboratory (НОВ)
--Toonami--
20:35 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
21:00 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
21:20 - Young Justice (НОВ)
21:45 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
22:05 - Bleach
---------------
22:30 - Hi Hi Puffy AmiYumi
22:50 - Ed, Edd n Eddy
23:15 - The Flintstones
23:35 - The Jetsons
00:00 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 11 мес.
Петък (18 януари):
19:30 - Adventure Time (НОВ)
19:40 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
19:50 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
20:15 - Green Lantern: The Animated Series (НОВ)
20:35 - Young Justice (НОВ)
21:00 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
21:20 - Cartoon Roulette
-------------
21:45 - The Smurfs
22:05 - The Snorks
22:30 - Yogi's Treasure Hunt
22:50 - Camp Lazlo
23:15 - Johnny Bravo
23:35 - Space Ghost Coast to Coast
23:45 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 11 мес.
Петък (11 януари):
19:30 - Adventure Time (НОВ)
19:40 - Regular Show (НОВ)
--Toonami--
19:50 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
20:15 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
20:35 - IGPX
21:00 - Justice League
21:20 - Firebreather
---------------
22:30 - The Cartoon Cartoon Show
23:00 - Fish Police
23:25 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 11 мес.
Понеделник (31 декември):
--Top 5 of 2012--
19:00 - #5
19:45 - #4
20:30 - #3
21:15 - #2
22:00 - #1
--Toonami: Midnight Run--
0:15 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
0:40 - Generator Rex
1:00 - Casshern Sins
1:25 - Cowboy Bebop
-------------------------
1:45 - Looney Tunes
3:00 - Tom and Jerry
3:45 - The Cartoon Carton Show
4:15 - Dexter's Laboratory (НОВ)?
4:25 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 12 мес.
Вторник (25 декември):
19:00 - Codename: Kids Next Door
19:25 - The Grim Adventures of Billy and Mandy
19:45 - How the Grinch Stole Christmas
20:10 - Shrek the Halls
20:30 - Ice Age: A Mammoth Christmas
20:55 - Merry Madagascar
21:15 - Evil Con Carne
21:20 - Dexter's Laboratory
21:30 - Johnny Bravo
22:00 - The Powerpuff Girls
22:45 - Ed, Edd n Eddy
23:10 - Tom and Jerry
23:15 - Looney Tunes
23:25 - Camp Lazlo
23:45 - Chowder
0:10 - The Marvelous Misadventures of Flapjack
0:30 - Adventure Time
0:55 - Regular Show
1:15 - The Amazing World of Gumball
1:25 - The Looney Tunes Show
1:50 - Повторения

*Всички епизоди са коледни.
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 6 год. 12 мес.
Петък (21 декември):
--Apocalypse or Not--
19:00 - The Amazing World of Gumball
19:10 - Ed, Edd n Eddy
19:20 - The Powerpuff Girls
19:40 - Dexter's Laboratory
19:45 - Sheep in the Big City
20:10 - MAD
--Toonami--
20:15 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
20:40 - Megas XLR
21:00 - Dragonball Z
21:25 - Superman/Batman: Apocalypse (ФИЛМ)
------------
22:45 - Hong Kong Phooey
23:05 - My Gym Partner's a Monkey
23:15 - Dexter's Laboratory (НОВ)?
23:25 - Повторения

*Тъй като на тази дата е т.н. "край на света", ще излъча няколко епизода с тази тематика.
*Защо съм поставил под въпрсителен нов епизод на Декстър? Ако качат Dexter's Rude Removal ще го излъча, ако не - ще излъча още един епизод на Gym Partner.
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 7 год.
Петък (14 декември):
--Toonami--
19:30 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
19:55 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
--Fridays--
20:15 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
20:40 - Dexter's Laboratory
20:45 - The Powerpuff Girls
21:00 - Cow and Chicken
21:05 - Baby Looney Tunes
21:20 - Looney Tunes
21:40 - Tom and Jerry
--The Flicks--
22:05 - Foster's: Destination Imagination
--------------
23:10 - Chowder
23:30 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 7 год.
Вторник (4 декември):
--Toonami--
19:30 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
20:15 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
21:00 - Bleach (НОВ)
21:25 - Naruto
21:45 - Deltora Quest
22:05 - Yu-Gi-Oh!
22:30 - Pokémon
------------
22:50 - Stoked
23:15 - Hanna-Barbera Classics
23:35 - Повторения

Петък (7 декември):
--Fridays--
19:30 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
20:15 - The Looney Tunes Show (НОВ)
21:00 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
21:25 - Adventure Time (НОВ)
21:45 - Regular Show (НОВ)
22:20 - Codename: Kids Next Door
22:45 - Grim and Evil
23:05 - Histeria!
23:30 - Futurama
23:50 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 7 год.
Петък (23 ноември):
--Fridays--
19:30 - Dragons: Riders of Berk (НОВ)
19:55 - The Looney Tunes Show (НОВ)
20:15 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
20:30 - Adveture Time (НОВ)
20:40 - Regular Show (НОВ)
20:50 - MAD (НОВ)
21:15 - The Life and Times of Juniper Lee
21:35 - Animaniacs
22:00 - Freakazoid!
22:20 - The Flintstones
22:45 - The Jetsons
23:05 - Harvey Birdman, Attorney at Law [14]
23:20 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 7 год.
Вторник (20 ноември):
--Toonami--
19:30 - Ben 10: Omniverse (НОВ)
19:55 - Star Wars: The Clone Wars (НОВ)
20:15 - Bleach (НОВ)
20:40 - ThunderCats
21:00 - Sym-Bionic Titan
21:25 - Ben 10: Secret of the Omnitrix (ФИЛМ)
22:35 - Code Lyoko
--------------
22:55 - Dastardly and Muttley
23:20 - Space Ghost Coast to Coast
23:30 - Повторения
 
BlooMаc cool bg grp каза:
преди 7 год. 1 мес.
Петък (16 ноември):
--Fridays--
19:30 - The Looney Tunes Show (НОВ)
19:55 - The Amazing World of Gumball (НОВ)
20:05 - Adventure Time (СЕЗОННА ПРЕМИЕРА)
20:30 - Regular Show (НОВ)
20:40 - MAD (НОВ)
20:55 - Looney Tunes
21:15 - 2 Stupid Dogs
21:40 - Dexter's Laboratory
22:00 - Cow and Chicken
22:25 - Sheep in the Big City
22:45 - Garfield and Friends
23:10 - The Pink Panther
23:30 - Повторения
(0-20) общо:146

Други дискусии

преди 5 год. 2 мес.
преди 5 год. 8 мес.
Новини нова
преди 7 год. 2 мес.
преди 7 год. 2 мес.
преди 7 год. 3 мес.