nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Невеорятно ! Победа в стил Gangnam style - много смях
1 130 19.12.2012
Невероятни Трикове с Мотори
2 305 08.08.2009
Неймар и Мишел Тело в дует - Ai Se Eu Te Pego
122 318 03.01.2012
Ненормална пародия на Аi Se Eu Te Pego - Phony P ( Няма такъв смях ) :д
334 714 18.02.2012
Ненормални Котки Смях
44 325 06.11.2010
Ние обичаме Русия - Компилация 2013
78 186 28.01.2013
Няма По-голямо Сладурче От Това Бебче
2 247 25.04.2011
Няма по-луд от този Damien Walters
74 388 01.04.2012
Октоподът Cyanea
3 695 09.04.2012
Пародия На Цс
2 447 27.01.2009
Пародия и Смях :) Harlem Shake vs Gangnam style :)
4 945 15.02.2013
Пародия на Taylor Swift - I knew you were trouble
730 23.02.2013
Перфектен удар с крак !
88 165 18.11.2012
Пинг-понг топче в течен азот
84 906 05.03.2013