nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Звездата от Бързи и Яростни - Пол Уокър загина в тежка катастрофа
127 354 01.12.2013
Неймар и Мишел Тело в дует - Ai Se Eu Te Pego
122 318 03.01.2012
Луд готвач прави палачинки
115 258 28.10.2012
Лоша шега със съученик в класната стая
113 769 26.11.2012
12 годишен С Автомат Калашников Ак - 47
110 491 28.11.2010
Мечка си чеше каисиите
108 695 26.07.2012
Вчера в детската градина...
106 357 04.01.2013
Wipeout Top 10 Моменти
103 432 08.08.2010
Зайченцето бяло...
101 307 06.01.2013
Вижте Какво Умее Този Мъж! Невероятно!
99 249 05.06.2008
Компилация издънки, смях и пребивания Януари 2012 г.
95 398 29.01.2012
Бързо разглобяване на кола- Русия
93 829 31.03.2012
Хитър трик с Лада
89 625 14.07.2006
Шш . . . Я не ми свиркай бе смотан !!!
88 971 27.08.2011