nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Господари на ефира ми то умрял ма... (смях до скъсване)
4 861 03.01.2011
Готин трик за надуване на балон
47 045 22.05.2011
Дете с Много Хубав талант на китара
673 21.04.2011
Джак Ръсел Териер
10 784 04.12.2008
Джони, Хасан ти краде тока ( Loca People ) ( Смях )
4 822 02.02.2012
Експлозия Вдига Във Въздуха Водата От Язовир
1 311 10.04.2009
Жесток тест срещу бронирано стъкло!
3 940 05.11.2012
Забавен номер с вентроло̀г- America's Got Talent 2015
35 713 09.09.2015
Забавни снимчици намерени из интернета
817 03.02.2012
Зайченцето бяло...
101 307 06.01.2013
Звездата от Бързи и Яростни - Пол Уокър загина в тежка катастрофа
127 354 01.12.2013
Зверски Трак! Dario Nunez David Vio Feat Nieves Be Yours
8 811 03.12.2008
Идиот с мотор
220 06.11.2009