nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Изживяването е неповторимо!
8 211 22.03.2012
Това куче ще Ви побърка от смях
8 149 15.06.2010
Стреляне с Ак - 47 ... Не е за изпускане !!!
7 673 19.07.2010
Най-великата песен за Minecraft
7 730 01.11.2011
Сладко хъски обича да играе в купчина есенни листа !!!
7 277 21.09.2013
Моите мили съседи сезон 1 епизод 5
7 053 28.09.2014
Michael And Sara - My Immortal
6 873 19.05.2007
World Trigger - 01 [ Bg Subs ] Високо качество
6 863 02.08.2015
Как да си направим професионално интро със Sony Vegas Pro [hd 720p]
6 737 23.05.2012
Смях! Лудата сервитьорка
6 639 28.11.2011
Наруто - Итачи Срещу Сасуке
6 585 19.01.2008
Това Куче Ще Ви Напика От Смях!
6 555 14.10.2010
Смях ! Котката на Дарт Вейдър
6 253 29.03.2012