nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Мечка си чеше каисиите
108 695 26.07.2012
Луд готвач прави палачинки
115 258 28.10.2012
Как полицаите обясняват самоубийство
67 873 05.11.2012
90 делфина се самоубиха край Австралия! Причината - загадка
8 345 05.11.2012
Dream Theater ft Psy - Gangwither
84 03.11.2012
Жесток тест срещу бронирано стъкло!
3 940 05.11.2012
Куче тъжи за мъртвия си приятел!
51 667 15.11.2012
Малки котенца си играят с патета!
31 826 17.11.2012
Перфектен удар с крак !
88 165 18.11.2012
Торнадо от огън в Австралия - тв7
109 21.10.2012
Лоша шега със съученик в класната стая
113 769 26.11.2012
Котешки кеф!
72 465 02.12.2012
Тази маймунка яко се напи !
3 841 04.12.2012