nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Мария Илиева и Атанас Колев - Така да е
303 307 22.05.2015
Мечка си чеше каисиите
108 695 26.07.2012
Много Смях
1 803 984 05.09.2008
Много добри мотористи
2 875 11.10.2011
Много кофти шега
190 313 14.04.2012
Моите мили съседи сезон 1 епизод 5
7 053 28.09.2014
Мъж спасява куче
311 28.03.2012
На тези май са им вдигнали пенсията! Смях
56 632 10.01.2013
Най - смешните котки на планетата
8 354 27.12.2010
Най-великата песен за Minecraft
7 730 01.11.2011
Най-косматият водолаз който сте виждали
5 427 26.08.2011
Наруто - Rock Lee Dota Song
36 640 19.11.2007
Наруто - Итачи Срещу Сасуке
6 585 19.01.2008
Наруто Се.1 Еп.17 (бг Аудио)
14 852 25.08.2008