nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Смях! Пред автомобил на старо по-добре си карай колело!
11 667 15.01.2013
Малко момиченце се кефи на мотор !!!
98 992 21.01.2013
Спомени от забавни инциденти
85 259 28.01.2013
Кученца се въртят, докато пият мляко
35 081 26.01.2013
Ние обичаме Русия - Компилация 2013
78 186 28.01.2013
Пародия и Смях :) Harlem Shake vs Gangnam style :)
4 945 15.02.2013
Wosh Mc - Ташаци ( U Can't Touch This Parody )
177 14.08.2011
Пародия на Taylor Swift - I knew you were trouble
730 23.02.2013
Бийбър и Овцата - Baby
64 829 01.03.2013
Маймуна прави лицеви опори и коремни преси
2 293 23.02.2013
Циганин пее по - добре от Justin Bieber
3 943 08.01.2011
Котка пребива опосум, десен ляв, ляв десен
54 886 20.12.2012
Смазващ Harlem Shake в Парламента
61 294 01.03.2013
Най - смешните котки на планетата
8 354 27.12.2010
Пинг-понг топче в течен азот
84 906 05.03.2013