nikolaiwee






1% от населението МРАЗИ Аниметата.Ако ти си от тези 99% които ги харесват сложи това в профила си.
Анимето се води за детски филм,така ли? Да бе,да!
Анимето е игрален филм под формата на сериал, включващ драма, фантастика, комедия, романтика. Единствената разлика между игралните сериали и анимето е, че анимето е нарисувано... Ако подкрепяш тази теза, може да копнеш това в профилчето си
Фен на аниметата се родих,
фен на аниметата ще умра,
Почивай в мир, Пол Уокър !!!
2 227 01.12.2013
Премиера !!! Md Manassey ft. Keranov - Те са зелени
61 926 02.12.2012
Прилики Между Хора И Кучета (смях) {!}
3 112 25.02.2008
Пушим ганджа стайл
233 724 16.01.2013
Рекордите На Гинес - Дете С Много Бързи Ръце
4 050 31.12.2008
Рингтона на Жоро Бекъма !!!
170 571 14.04.2011
Рингтона на Жоро Бекъма [2]
615 09.05.2011
Рокерските поздрави не са за всеки
28 027 05.08.2014
Сладко хъски обича да играе в купчина есенни листа !!!
7 277 21.09.2013
Следващият Роки : D
32 132 27.02.2012
Смазващ Harlem Shake в Парламента
61 294 01.03.2013
Смъртта на Itachi
17 843 04.09.2008
Смях ! Котката на Дарт Вейдър
6 253 29.03.2012
Смях - This Is Sparta !
2 060 27.02.2009