stefani3

На она што го сакаш никогаш не му дозволувај да замине.. Бори се до крај! Биди користољубива и искористи го животот на секој можен начин.. Дозволи си чоколадо кога си на диета, дозволи си забранета љубов, дозволи си ги сите скриени задоволства
за кои отсекогаш си мечтаела.. Не постои утре, вчера веќе замина, постои само денес за кое вреди да се живее.. :-) :-)
TE...... SAKAM ........MECENCE
SEKOGAS SE CUSTVUVAM SREKEN.
ZNAES LI ZOSTO
ZOSTO NECEKAM NISTO OD NIKOGO
DA CEKAS SEKOGAS BOLI.
ZIVOTOT E KRATOK
ZATO SAKAJ GO ZIVOTOT
BIDI SREKEN I
SEKOGAS SE SMEJ.
ZIVEJ ZA SEBE I ZAPOMNI
PRED DA ZBORUVAS SLUSAJ-PRED
DA PISUVAS- MISLI,
PRED DA POVREDIS -CUSTVUVAJ,
PRED DA MRAZIS -SAKAJ
PRED DA SE PREDADES- OBIDI SE
I PRED DA UMRES-ZIVEJ!!!!!!!!!!!!


*SEKSPIR*

КОГА САКАШ НЕКОГО ,МОЖЕШ ДА ЖИВЕЕШ ДУРИ И КОГА СИ НЕСРЕЌЕН

*ДОСТОЕВСКИ*(love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love)
cool
Инфо
Клип Коментар

SKROMNITE I MALITE NESTA SEKOGAS SE PODARENI OD SRCE...ZATOA ZNAM DEKA I OVOJ TVOJ SKROMEN PODAROK KAKO STO GO NARECE E OD SRCE :) :)TI BLAGODARAM ,NIN SE GORDEAM SO VAKOV PRIJATEL KAKO SO SI TI...TE SAKAM :* (hug) (drink)

ПРЕКРАСНА,ЕВИ (love) :) (flower)

ЕДНАш СЕ ЖИВЕЕ,ДА СМЕ ЗДРАВИ И ЖИВИ..... ;) :) (hug) (hug)

ТАКВА Е ЛЖУБОВТА .....ЖЕР ДАНАС ВОЛИС,А СУРТА СИ БЕЗ РЕЦИ ОСТАВЖЕН............ :X (broken)

ПРЕКРАСНА :) (dance)

МЕ ЛУБИш ЛИ ТИ............ОМИЛЕНАТА :)

(dance) СТАНИ МОМЕ ДА ЗАИГРАш ,ДА ТЕ ГЛЕДАМ (dance) ОВАА НА МАСА JА ИГРАМЕ ;) :D (drink)

ПРЕКРАСНА ПЕСНА ,АСЕН (mm) (bow)

ПРЕКРАСНА,ЕВИ :) (hug)

BLAGODARAM ,VESE OD SE (love) (bow) (hug)

ДВА (drink) (drink) ;)

ЛИЛИ, ПРЕКСАНО.............. (love) (flower)

;)

ТАНГО.........ИГРА НА СТРАСТА И ЛУБОВТА :) (bow) :)

ПРЕКРАСНА, ЦВЕТИ (flower)

НИКАКВО РАСТОJАНИЕ НЕМОЖЕ ДА НЕ РАЗДЕЛИ ДОДЕКА ТИ СИ ВО МОЕТО СРЦЕ.......СРЕКНИК Е ТОJ МАЖ ;) ПРЕКРАСНО,НИН :* (hug)

БЛАГОДАРАМ, ВАЛ (hug) ПРЕКРАСНА Е (flower)

БЛАГОДАРАМ ;) (bow) (love)

(hug) (hug) (hug)

БЛАГОДАРАМ,ВАЛ....ПРЕКРАСНА Е (flower)