stefani3

На она што го сакаш никогаш не му дозволувај да замине.. Бори се до крај! Биди користољубива и искористи го животот на секој можен начин.. Дозволи си чоколадо кога си на диета, дозволи си забранета љубов, дозволи си ги сите скриени задоволства
за кои отсекогаш си мечтаела.. Не постои утре, вчера веќе замина, постои само денес за кое вреди да се живее.. :-) :-)
TE...... SAKAM ........MECENCE
SEKOGAS SE CUSTVUVAM SREKEN.
ZNAES LI ZOSTO
ZOSTO NECEKAM NISTO OD NIKOGO
DA CEKAS SEKOGAS BOLI.
ZIVOTOT E KRATOK
ZATO SAKAJ GO ZIVOTOT
BIDI SREKEN I
SEKOGAS SE SMEJ.
ZIVEJ ZA SEBE I ZAPOMNI
PRED DA ZBORUVAS SLUSAJ-PRED
DA PISUVAS- MISLI,
PRED DA POVREDIS -CUSTVUVAJ,
PRED DA MRAZIS -SAKAJ
PRED DA SE PREDADES- OBIDI SE
I PRED DA UMRES-ZIVEJ!!!!!!!!!!!!


*SEKSPIR*

КОГА САКАШ НЕКОГО ,МОЖЕШ ДА ЖИВЕЕШ ДУРИ И КОГА СИ НЕСРЕЌЕН

*ДОСТОЕВСКИ*(love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love)
cool
Инфо
Клип Коментар

(mm) благодарам (love) :*

:* ;)

.........Стобом имам нешто сто да обjасним неумем........ (love) (mm)

(love)

(mm)........ (flower) (hug)

СЕ БИ ДАЛА ДА СИ ТУAК........И СОНЦЕ И ДОЖ И МНОГУ ПОВЕКЕ ...ПОБАРАJ МЕ......... (love) (love)

....NETREBA MI LJUBAV MENI TREBA LOMSUBOTA JE DAN ZA ALHOHOL....... (drink) (dance)

...Зошто jа немам силата на ветерот,да срушам се околу себе.се она што не разделува ишто не сум со тебе..... (love) (love)

САМО УБАВИ И ПЕJАМ :D

ЛЕГЕНДИ (mm)

кондоров лет (mm) и тоа уште со труби :D (drink)

БЛАГОДАРАМ,УБАВ ДЕН :)

ВО СРЦЕТО МОЕ КЕ ОСТАНЕш ЗАСЕКОГАш (sun) (love) :*

ПРЕКРАСНО!!! (mm)

благодарам :)

СЕКОJ СИ ИМА СВОJ АНГЕЛ (angel) НА НЕБОТО КОJ ТРЕБА ДА ГО СЛЕДИМЕ (angel) (love)

благодарам (mm) :)

благодарам (sun) ...живи и здрви да сме сите (drink) (drink)

.....течеш моим венама.... (sun) :*

(sun) (bow) (love) .....ТВОJА ЛУБАВ JЕ МЕЛЕМ ЗА ОВО СРЦЕ НАПУКЛО.......... :* :*