the_tom
От такива като тебе бягам
║██║ далече, от такива като тебе
║(o)║♥♫ писна ми вече ;) ! ``
╚══╝[ ♪ ]
Не Виждам,Hе Дишам..Hяма Tе ... Ти Беше Всичко, До Някъде И Днес Си Всичкo ! ^.^
Хората винаги си тръгват...
_ _XXXXXXXX________________XXXXXX_ В очите ви ще видя до къде съм стигнал
Радостта е малко, с болката съм свикнал,
И щом си тръгна, позволи ми да се върна,
До края на света ще ида, за да те прегърна.
До сърцето близо, всъщност толкова далече,
От връзки за година, две ми писна вече
И разбирам те, когато пак за мене нямаш време,
Наречи ме крив, затова че искам да съм с тебе
И кажи ми, откажи ми, ненавиждам те,
Стига всичко вътре в тебе да крещи “Обичам те”
И усмивката ще бъде на лицето ми,
Когато твоята е там, а ти си във ръцете ми.
И думите не стигат, за да го опиша,
Очите ми не мигат, а сънят ми диша.
И ти си там, нежна като рима,
Живот ми е по-красив, когато теб те има.Ръцете ми трепериха, не знам за твоите,
Сърцето вика “Давай”,
Мозъкът му вика “Стой, бе, сега те няма”
Не плача, смея се,
Въобразявам си щастлив съм,
Гордея се, мразя те,
Не искам да те виждам повече в живота си.
Обичам те, каквото си е, яд ме е за дето си.
Какво да променя във себе си,
Когато съм това, което кара те със мене да си.
Ти казваш “Да, бе”, аз казвам “Не, бе”,
Другите са толкова много,
Защо очите ми са в тебе,
Когато плача, чуват все еднакви звуци,
Сълзите свити ми са в шепа, шепите в юмруци.
И как да бъда себе си на сила,
Когато честността е слабост, а лъжата сила.
Нямам три живота, нямам два, дори един нямам,
Нямам нищо, дори и нищо да ти давам.
Когато за последно плаках Бог оцъстваше,
а ти приятелю присистваше.
....
Мога да скоча и знам,че ще си зад мен,
(и дори в центъра на драмата,боря се защото зная,че се борим двамата)
Мога да падна,но знам,че ти си до мен,
(и в ситуация оптегната,знай ръката ми за теб е винаги протегната)
Мога да скоча и знам,че ще си зад мен,
(и дори в центъра на драмата,боря се защото зная,че се борим двамата)
Мога да падна,но знам,че ти си до мен,
(и каквото и да стане знай и ти го знаеш с теб съм до КРАЙ..)
..
Обичам те адски много ..
Не намерих приятелка като теб.. но и аз не търсих такава защото ти за мен си ЕДИНСТВЕНА..
Спомняш си нали.. Приятелки докато смъртта ни раздели..
Ако скочишш ти скачам и азз..
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
$$$$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´$$$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´´$$´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´´´$$´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´´´$$´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´$$´$$´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´$$´$$´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´$$´$$´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´$$´´$$´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´$$´´$$´´´´´´´´´´´´´´
´´$$$$$$´´´$$´$$´´´´´´´´´´´´´´´
$$$$$$$$$$´$$$$$´´´´´´´´´´´´´´´
$$$$$$$$$$´$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´
´$$$$$$$$$´´$$´´´´´´$$$$´´´´´´´
´´$$$$$$$´´´$$´´´´´$$$$$´´´´´´´
´´´´$$$´´´´´$$´´´´$$´´´$$´´´´´´
$´´´´´´´´´´$$´´$$$$´´´´$$$´´´´´
$´´´´´´´´$$$$$$$$´´´´´´´$$´´´´´
$´´´´´$$$$$$$´´´´´´$$$$$$$$´´´´
´´´´´$$$´$$´´´´´´$$$$$´$$$´´´´´
´´´$$´$$$´´$$$$$$´´´´´´´´´´´´´´
$$$´$$´$$$$$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´
$´$´$$´$$´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
$´$´$$´$$$$$´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
$$$$´´´$$´$$$$$´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´$$´´´´´´$$$$$$$$$´´´´´´´´
´´´$$$$$$$´´´´´´´´´´´´$$´´´´´´´
´$$$´´´´´$$$$$´´´´´´$$$´´´´´´´´
$$´´´´´´´´´´$$$´´´´$$´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´´´´$$´´$$´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´´´´´´
~♥~♥~♥ добре края да е ужасен,от колкото ужаса да няма край!!!
~♥~♥~♥~♥~♥ хора ще трябва да изпатят,
Колко хора ще заминат без да се обадят
и колко лъжи мен ще ме саборят
и колко грешки мои пак ще трябва да се товторят
И колко пъти ще се моля за да се получи
и колко пъти ще се скитам кат` бездомно куче
Колко пъти ще се питам едни и същи въпроси
колко време тая тъга в мене ще се носи.. ?!
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~
Раят не е място,раят е миг!Почустваш ли го веднъж той живее завинаги в теб!
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥ да казвам:"КаКвО оТ тОвА?!" за нещо,което до болка ми пука! Научила съм се да забравям "НеЗаБрАвИмИ нЕщА" Мога да казвам: "Не", дори когато искам да изкреща:"Да" и съм научила очите си да сияят,когато се пълнят със сълзи
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥ и да са кратики думите ,,ДА'' и ,,НЕ'' те изискват най-сериозният смисъл!!!
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥ приятел е този, който вижда недостатъците ти и все пак те обича!
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥ не умеят да прощават.
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥ мога да заспя сълзи изпълват моите о4и и не мога да разбера за6то от думите така боли! Да бе6е ме ударил да бе6е ме убил, но думите, които каза да бе6е ми спестил!!!.........
...сърцето ти не чувства?!
Защо сковано е от вечен лед?!
Защо поне веднъжне не се разпука,
когато плачех аз на глас за теб?!
Ти имаш ли сърце се питам,
обичал ли си някоя жена?!
Заставал ли си като мъж пред нея,
изпитвал ли си мъка,самота?!
Защо сърцето ти не чувства,
нима е късче лед?!
И питам се.Защо те срещтнах,
защо обичам точно теб!?!?
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥ Sterling Knight
http://www.cinefish.bg/C се имам ли възможност няма да се върна..
Не искам никога вече аз да те прегърна..
Дори и за една секунда да те зърна,,
Не ще се изскуша отново да се върна,,
Колкото и да се молиш сега,,
Аз ще се върна точно НИКОГА!
Разбери, това беше края,,
вече друго момче аз желая,,
Нямам нужда от теб разбери,,
Mожеш да си с мен само в твоите мечти,,
Продължи напред и разбери,,
АЗ ОПРОПАСТИХ И ТВОИТЕ МЕЧТИ!!
Луд се кара с Къци Вапцаров в Риск Печели ... голям смях :ddd
367 326 19.05.2011
Хаусът не Прощава!
366 392 28.02.2011
Цветелина Янева - По-страшно ( Официално видео )
367 113 23.07.2011
Мъжете и жените по време на секс!
407 874 06.05.2015
* Превод * Eminem ft. Rihanna - Love the way you lie [recovery]
360 514 08.06.2010
100 кила - Ланец На Врата Ми ! (hq)
359 005 16.12.2010
Ъпсурт - Звездата
362 925 27.04.2007
Avril Lavigne - Girlfriend
356 484 31.03.2007
Alex P. - Belucci (official Video)
357 087 01.09.2013
Известни Хитове В Реалния Живот - Част 2
352 753 09.03.2011
Силата На Думите
354 004 11.04.2011
Румяна - Две Очи Разплакани
357 239 20.02.2007
Лияна - Ох , Ох ( Официално видео )
352 710 09.03.2011