Тони Здравков: Янко Георгиев не се чувства добре, вие му се свят

Старши треньорът на Царско село Тони Здравков призна, че стражът на тима Янко Георгиев има здравословни проблеми след мача с Берое. Той бе принудително заменен през втората част на срещата, която домакините спечелиха с 1:0 в Стара Загора.
"През първите 20-25 минути имахме проблеми в организацията на играта. След това нещата се коригираха. През това време Берое създаде две ситуации за гол. Ние също имахме няколко положения.
Нещата преминаха в ръцете на Берое след червения картон. Допуснахме много брак в изнасянето на топката и в контрола на топката.
Янко Георгиев има проблем. Вие му се свят, не се чувства добре. Съвсем нормално е, когато получиш два удара в главата. Дано всичко да е временно и вдругиден да отшуми. Дано няма комоцио.
От името на нашия клуб искаме да честитим рекорда на Мартин Камбуров", каза Здравков.