gongbg

Херо: Оставихме зад себе си тимове със 120 и 150 милиона бюджет

3 860 08.12.2017
Наставникът на Лудогорец Димитър Димитров-Херо сподели още веднъж впечатленията си от мача с Хофенхайм, донесъл трудно равенство 1:1 и класиране за 1/16-ина финалите на Лига Европа.
„Може да спечелиш, може и да загубиш. В началото бяхме абсолютно аутсайдери. Хофенхайм е със 150 милиона евро бюджет, другите са с по 120 милиона. Колкото и да не се признава, това беше успех за нас. Да трудно беше. Ние пък ги бихме с основния им състав в Разград. Срещу Истанбул видяхте второто полувреме каква игра показахме, срещу Верея също. Малшансът ни споходи. Като игра не виждам спад, като резултати – да.”
„Второто полувреме стана изключително двуостър мач. Първото полувреме Хофе нямаше нито едно положение с изключение на гола. През второто резултатът обаче можеше да стане 3:0 за тях. Наруши се балансът ни в защита. За тактика дефанзивна -
ние играхме със същия състав, когато ги надиграхме с 2:1. Не виждам нещо по-различно.Отпадат Кешеру и Натанаел, загуба. Сега имаме. Периодът, в който говорехме за къса скамейка , го нямаше и Мисиджан, сега не. В Разград можеше и ще се постараме с хората, които имаме, да заместим тези, които ще пропуснат следващия мач. В тази тежка група имаме една загуба. Второто полувреме бяхме по-добрият отбор срещу Истанбул. Оставете ни малко да си починем и да анализираме нещата. На мен нищо не ми влияе. не съм за първа година във футбола. Нормално е да има надежди и претенци за нещо по-голямо. В тази тежка група да оставиш зад себе си водача в турското първенство Истанбул и Хофенхайм, който преди няколко дни разби Лайпциг с 4:0, това говори за класа."
"Съперник на жребия? Няма слаби отбори. Който и да се падне, ще го приемем като факт. Остават ин тежки мачове. Нямаме време за възстановяване. Играем през два-три дни и то не отсега, а цялата есен."
"Резултатите показват - можем да играем на два-три фронта. Излязохме от групата в Лига Европа първи сме в първенството, значи имаме капацитет.
Виж повече Виж по-малко
Най-стресиращите професии в света🧐😫
Youtube звезда ще влезе в затвора заради своето Ламборгини??
Как да се пребориш с инсомнията?🧐
Жираф ОТКРАДНА дете??
Намериха останки от град на Луната?
На колко месеца бебето може да бъде захранено?
От арктически студ до тропически жеги: Как тренират гимнастичките ни?
Яни Янков: "В България можеш да се изхранваш от музика!"
НИКОГА не прави това с куфара си при пътуване!
Бруталната история на човека, оцелял на дъното на океана в продължение на 60 часа!😲😱
Технологичен пробив: Ще можем ли да зареждаме телефоните си само за 60 секунди! 🧐😱