Фолк легендата Нелина чукна 50 през февруари и отпразнува пищно своя юбилей. Освен с голямо парти в ресторант, тя реши да си открадне малко топлина и слънчеви моменти не къде да е, а на една от най-популярните сред родните знаменитости дестинация - Занзибар.
"Положението там е "Хакуна- матата", както казват местните, и с това се изчерпа всичко. Това значи: "Няма проблем", "Спокойно". Местните там казват, че специално на остров Занзибар няма ковид. И щом ни видеха да си слагаме маските, започваха да ни обясняват как при тях няма коронавирус. Казват, че единствено в континенталната част на Танзания има вирус в сериозни размери", казва певицата в интервю пред "Блиц".
Виж още: Една горда мама и едно щастливо момче на 4: Синът на Джена очарова Инстаграм
Звездата разказа, че хората там са много добри и усмихнати, а маски се носят само в магазините и то не задължително, а по лична преценка. "Проблемът беше, че местата на плажа бяха сравнително малко и още в 7 часа сутринта всичко бе заето. Навивахме си часовника и тичахме преди 7 на плажа, за да си запазим места и да сме близо до океана", казва още певицата пред изданието.
Звездата е отпочинала и е благодарна, че е имала възможността да се отдаде за малко на почивка и спокойствие. "Извадихме късмет, че заминахме в Занзибар в най-кофти времето за България. При прибирането ни в България ни завари локдаун и карантина едновременно. Така и така няма къде да се ходи, така че ще си изкарам карантината спокойно. Лошото е, че вече една година сме без работа и няма никаква светлина в тунела нещата да се оправят", споделя още певицата.
Виж още: Джерард Бътлър разкри за зверски мъки около снимките на "300"! Мислел си, че филмът ще е боклук
Изображение: https://www.instagram.com/nelina.music/