Следвай
1395
Великов: Направихме непростими пропуски, но съм доволен от момчетата
1 017
28.07.2017
Наставникът на Дунав Веселин Великов коментира поражението на тима от Черно море с 0:1 в мач от третия кръг на Първа лига.
"Поздравявам футболистите си, въпреки поражението, те се представиха като истински мъже, имахме положения, но не сполучихме. Ако така играем и занапред навън няма да имаме проблеми", коментира Великов.
"Черно море играе агресивно, трябваше и ние да подходим така, днес не се получи като резултат, знаем къде са ни силните страни, дано играем така и нататък, момчетата играха като истински мъже, ако Костадинов беше реализирал при 0:0, нещата щяха да са различни", допълни той.
"Сами си вдигнахме летвата, тази година няма кой да ни подцени", каза още наставникът на русенци.
"Поздравявам футболистите си, въпреки поражението, те се представиха като истински мъже, имахме положения, но не сполучихме. Ако така играем и занапред навън няма да имаме проблеми", коментира Великов.
"Черно море играе агресивно, трябваше и ние да подходим така, днес не се получи като резултат, знаем къде са ни силните страни, дано играем така и нататък, момчетата играха като истински мъже, ако Костадинов беше реализирал при 0:0, нещата щяха да са различни", допълни той.
"Сами си вдигнахме летвата, тази година няма кой да ни подцени", каза още наставникът на русенци.
Виж повече
Виж по-малко