Яцек Горалски с контузия на мача с Ботошани02:06''

Яцек Горалски с контузия на мача с Ботошани

10 първи срещи - ЕПИЗОД 10, СЕЗОН 2 (ФИНАЛ)10:03''

10 първи срещи - ЕПИЗОД 10, СЕЗОН 2 (ФИНАЛ)

Килерът – ЕПИЗОД 10, СЕЗОН 217:10''

Килерът – ЕПИЗОД 10, СЕЗОН 2

Емануела - Направи така, 201803:36''

Емануела - Направи така, 2018

Голдън Стейт надделя над Денвър и го измести от върха в Западната конференция на НБА01:48''

Марселиньо: Гарантирам, че февруари ще сме в отлична форма

Humberto Carrillo is ready to prove he's the best Cruiserweight in the world: WWE.com exclusive, Jan. 15, 201900:41''

The Bar crashes Shane McMahon's Best Birthday Bash in The World: SmackDown LIVE, Jan. 14, 201905:00''

Трети гол за Ботошани във вратата на Лудогорец

See The Miz's video tribute to Shane McMahon: SmackDown LIVE, Jan. 15, 201902:18''

See The Miz's video tribute to Shane McMahon: SmackDown LIVE, Jan. 15, 2019

Drake Maverick announces Humberto Carrillo has joined WWE 205 Live: WWE.com exclusive, Jan. 15, 201900:50''

Andrade basks in his victory over Rey Mysterio: WWE.com Exclusive, Jan. 15, 201901:04''

Ливърпул - Арсенал 5:1 /репортаж/08:43''

Ливърпул - Арсенал 5:1 /репортаж/

Ботошани оформи пълен обрат срещу Лудогорец00:46''

Ботошани оформи пълен обрат срещу Лудогорец

Лудогорец - Ботошани 1:1 /първо полувреме/02:37''

Лудогорец - Ботошани 1:1 /първо полувреме/

Shane McMahon & The Miz want to keep the birthday party going: WWE.com Exclusive, Jan. 15, 201901:07''

Mandy Rose welcomes Jimmy Uso to her hotel room: SmackDown LIVE, Jan. 14, 201903:37''

Mandy Rose welcomes Jimmy Uso to her hotel room: SmackDown LIVE, Jan. 14, 2019

Mustafa Ali receives help after Samoa Joe's brutal attack: WWE.com Exclusive, Jan. 15, 201900:25''

Becky Lynch vs. Peyton Royce: SmackDown LIVE, Jan. 15, 2019

AJ Styles drives Daniel Bryan through a concessions table: SmackDown LIVE, Jan. 15, 201902:07''

Samoa Joe brutalizes Mustafa Ali: SmackDown LIVE, Jan. 14, 201902:04''

Samoa Joe brutalizes Mustafa Ali: SmackDown LIVE, Jan. 14, 2019

Левски като тайфун върху карибски остров09:15''

Левски като тайфун върху карибски остров

Инфо за клипа

Лудогорец оглави еднолично класирането в Първа професионална лига, след като спечели срещу Левски с 2:1 и измести "сините" от върха. Разградчаните са с преднина от една точка пред столичаните, докато ЦСКА изостава с четири на третото място преди домакинството си на Етър Велико Търново в неделя от 20 часа. Лудогорец доминираше и логично се оттегли на почивка с преднина от два гола. Шампионите отправиха цели осем удара във вратата на "сините" и удариха една греда, но вкараха попаденията си след повече от половин час игра. Джоди Лукоки се разписа в 34-та минута, когато домакините организираха бърза атака и Натанаел стреля от границата на наказателното поле, а Мартин Полачек отби топката право в краката на холандеца. Той не сгреши от близко разстояние за първия гол в мача. Натанаел удари напречната греда с топовен шут от далечно разстояние в 41-та минута, а в следващите секунди Левски пропиля възможност за изравняване. Милош Цветкович намери Давиде Мариани на дузпата и швейцарецът стреля, но Ренан дос Сантос спаси, а от последвалия корнер вратарят на Лудогорец отрази и удар на Холмар Ейолфсон с глава. Лудогорец поведе с 2:0 в първата минута на добавеното време. Хали Тиам загуби топка в центъра и Клаудиу Кешерю подаде зад гърба на отбраната на гостите, а Вандерсон се откъсна сам срещу Полачек по дясното крило и го преодоля с шут в далечния ъгъл. Кешерю и Натанел пропуснаха по едно положение в началото на второто полувреме и Лудогорец си плати. В 54-та минута Габриел Обертан подаде на Тиам зад гърба на отбраната, а халфът на столичаните подаде на Станислав Костов на празна врата и той вкара деветия си гол за сезона. До голяма степен промяната в играта на Левски се дължеше на влизането в игра на Нуно Рейш, който спечели много топки в отбрана и "сините" вече спираха Лудогорец малко след центъра. Именно Рейш можеше да помогне и за втори гол, но късметът не бе с гостите. Той подаде на Кабрал по крилото, а холандецът намери в наказателното поле Обертан. Французинът стреля и топката рикошира в лявата греда, "разходи" се пред голлинията и излезе от терена. Малко по-рано пък Тиам пропусна сам да се разпише с шут от границата на наказателното поле. Пауло Аутуори опита да спре устрема на Левски с няколко защитни смени и до голяма степен успя да го направи. Нуно Рейш получи шанс да стреля отдалеч и го направи неточно, а Обертан също пропусна добър шанс за "сините". Те изиграха силно второ полувреме, надиграха Лудогорец, но напуснаха терена победени.