Vbox7.com
+ 0
Други сайтове
· Инфо
Will Ferrell Talks ''Fifty Shades of Grey Diet,'' Picks Martha Stewart to Be His Prison Protector00:51''

Poli Genova - Perfect love (Official Video)03:09''

Poli Genova - Perfect love (Official Video)

Плеймейтка: Мама ми купи циците, приличаха на лисичи муцунки!02:22''

Плеймейтка: Мама ми купи циците, приличаха на лисичи муцунки!

Следвай ме - ЕПИЗОД 16, СЕЗОН 3

Full Match: Amir Jordan vs. Zack Gibson - WWE U.K. Championship Tournament First-Round Match: June 18, 201812:13''

Zack Gibson pledges to soon be recognized as the U.K. tournament winner: WWE.com Exclusive, June 18, 201800:55''

You haven't seen the last of The Bhangra Bad Boy: WWE.com Exclusive, June 18, 201800:28''

Herzlich willkommen, Добродошли, Welcome: Ел Маестро!08:22''

Herzlich willkommen, Добродошли, Welcome: Ел Маестро!

Braun Strowman wins the Men's Money in the Bank Ladder Match: WWE Now

Braun Strowman calls out Brock Lesnar after Money in the Bank: WWE.com Exclusive, June 17, 201800:26''

Левски - Черно море 4:1 /репортаж/07:47''

Левски - Черно море 4:1 /репортаж/

Ще разочароват ли и този път "Трите лъва"?02:37''

Ще разочароват ли и този път "Трите лъва"?

Белгия стартира похода си на Мондиал 201802:06''

Белгия стартира похода си на Мондиал 2018

Alexa Bliss succeeded in becoming "Goddess of the Bank": WWE.com Exclusive, June 18, 201800:29''

AJ Styles will defend the WWE Title by any means necessary: WWE.com Exclusive, June 17, 201800:39''

Ronda Rousey takes down Nia Jax with an unbelievable Judo throw: WWE Money in the Bank 2018 (WWE Network Exclusive)01:00''

Коментари на последните мачове от Световното по футбол08:51''

Коментари на последните мачове от Световното по футбол

Инфо за клипа

2014-08-18 Отборът на Хамбургер ШФ се класира за втория етап за Купата на Германия, след като победи в драматичен мач третодивизионния Енерги Котбус с 6:3 след изпълнение на дузпи.

В редовното време срещата от 1/32-финалите на турнира завърши при 1:1, а в продълженията двата тима си отбелязаха по още едно попадение за 2:2. При изпълнението на дузпите обаче Хамбургер се оказа много по-хладнокръвен.

Още в 10-та минута на срещата домакините от Енерги Котбус получиха право да изпълнят дузпа, реализирана точно от Мануел Зейц. През второто полувреме Хамбургер натисна своя съперник и закономерно Хайко Вестерман изравни в 70-та минута след асистенция на Рафаел ван дер Ваарт.

В продълженията именно Ван дер Ваарт изведе Хамбургер напред в 96-та минута, а Свен Мичел отреди чрез попадението си победителят да бъде определен чрез дузпи.