Следвай
1395
Томаш: След време ще преодоляваме отбори като Пирин с лекота
1 022
29.07.2017
Наставникът на Берое Александър Томаш коментира ремито 1:1 с Пирин в мача от третия кръг на Първа лига. Той изрази мнение, че след време отборът му ще преодолява състави като „орлетата“ с лекота и анализира силните и слаби страни на своя състав.
„Заспахме на едно статично положение, гледахме анализирахме същите неща. Виждам един синдром в нашите играчи, които на собствен терен и пред своите фенове, имат притеснени. Далеко сме от това, което можем да сме, но това е пътят и начинът. По този начин може да се изгради стил. Липсва ни последният пас и завършващият удар. Днес имаше един отбор на терена. Голът на Пирин събуди нашите играчи, че футбол се играе с удоволствие“, започна Томаш.
„Нашите играчи пренасят напрежение от от главата в краката.Бъзро обръщаме фронта на атаката. Доволен съм от реакцията. Имахме шансове на контраката. Мисля, че след време ще преодоляване такива отбори с лекота“, добави Томаш.
„Няма лесно, ако беше лесно, нямаше да сме ние. Ние имаме нашите грешки. Трява ни човек, който да материализира усилията на целия отбор. Търсим го още“, завърши специалистът.
„Заспахме на едно статично положение, гледахме анализирахме същите неща. Виждам един синдром в нашите играчи, които на собствен терен и пред своите фенове, имат притеснени. Далеко сме от това, което можем да сме, но това е пътят и начинът. По този начин може да се изгради стил. Липсва ни последният пас и завършващият удар. Днес имаше един отбор на терена. Голът на Пирин събуди нашите играчи, че футбол се играе с удоволствие“, започна Томаш.
„Нашите играчи пренасят напрежение от от главата в краката.Бъзро обръщаме фронта на атаката. Доволен съм от реакцията. Имахме шансове на контраката. Мисля, че след време ще преодоляване такива отбори с лекота“, добави Томаш.
„Няма лесно, ако беше лесно, нямаше да сме ние. Ние имаме нашите грешки. Трява ни човек, който да материализира усилията на целия отбор. Търсим го още“, завърши специалистът.
Виж повече
Виж по-малко