Над 120 голфъри от 15 страни участваха в Кейп Калиакра03:09''

Аржентина тренира за важния мач с Нигерия01:28''

Аржентина тренира за важния мач с Нигерия

Очаквайте мистъри уеб сериала Kилерът ... скоро във Vbox7!00:41''

Poli Genova - Perfect love (Official Video)03:09''

Poli Genova - Perfect love (Official Video)

София - Ден и Нощ - Епизод 489 - Част 224:10''

София - Ден и Нощ - Епизод 489 - Част 2

Tenemos las ultimas noticias sobre Money in the Bank: En Espanol: 21 de Junio15:46''

Tenemos las ultimas noticias sobre Money in the Bank: En Espanol: 21 de Junio

When Superstars snapped: WWE Top 10, June 25, 201806:11''

When Superstars snapped: WWE Top 10, June 25, 2018

Finn Bálor recounts the origins of the "Bálor Club for Everyone" T-Shirt02:01''

Finn Bálor recounts the origins of the "Bálor Club for Everyone" T-Shirt

Herzlich willkommen, Добродошли, Welcome: Ел Маестро!08:22''

Herzlich willkommen, Добродошли, Welcome: Ел Маестро!

Ще стигнат ли усилията на Роналдо за Португалия?05:35''

Ще стигнат ли усилията на Роналдо за Португалия?

Анализ на ден 12 от Световното по футбол

An empowered Nikki Bella reveals to her family who will walk her down the aisle: Total Bellas, June 24, 201802:24''

Коментари на последните мачове от Световното по футбол08:51''

Коментари на последните мачове от Световното по футбол

Възелът в групите почва да се разплита с най-лесната част07:29''

Възелът в групите почва да се разплита с най-лесната част

Как Колумбия тотално надигра Полша?05:37''

Как Колумбия тотално надигра Полша?

Brie Bella and Daniel Bryan's romantic picnic date is interrupted: Total Bellas, June 24, 201802:09''

John Cena acts suspiciously quiet around The Bella Family during a gender reveal party: Total Bellas, June 24, 201802:15''

Инфо за клипа

2014-10-12 Английският национален отбор по футбол удължи победния си поход в група Е от квалификациите за Евро 2016. Играчите на Рой Ходжсън трудно надиграха Естония като гост с 1:0 благодарение на 43-ия гол на Уейн Рууни за представителния тим. Така нападателят се приближи само на 6 попадения от рекордьора при реализаторите сър Боби Чарлтън.

Освен всичко друго вече три мача „трите лъва“ все още нямат допуснат гол в мрежата и оглавяват потока с 9 точки. Прибалтийският им противник засега запазва четвъртото си място с три точки след победа и две загуби в срещите си дотук.

Още в първата минута домакините доста изненадващо стигнаха до много изгодни ситуации за гол. Първо грешка на Фабиан Делф при изнасянето на топката позволи на Сергей Зеньов да получи отляво и да спринтира покрай Гари Кейхил. Вече в наказателното поле крилото се спря и финтира централния бранител, а след рикошет изстрела му обърса външната страна на мрежата при близкия долен ъгъл. Корнерът беше изпълнен балонно към далечната греда, където отново Делф изпусна човека си, ала все пак успя да попречи достатъчно на Хенри Аниер, така че волето му да излезе високо в аут.

Набързо обаче англичаните установиха контрол върху събитията на терена и постепенно натикаха естонците в собствената им половина. Доманиките затваряха умело пространствата пред вратата си, като поне в началото „трите лъва“ се задоволяха с неуспешни далечни изстрели.

В 15-ата минута Джак Уилшър блесна с нестандартен остър пас над главите на централните защитници, а Рууни се включи от втора позиция и се озова на чиста позиция. От около 8-9 метра капитанът веднага шутира от воле и прати кълбото на метър над вратата.

При следващата атака пак нападателят на Манчестър Юнайтед изскочи в опасна близост до вратата, ала се размина с чудесното ниско центриране на Лейтън Бейнс.

Естония успя да изравни играта в следващите минути, но не и да създаде кой знае какви проблеми за английската отбрана. В 34-ата се случи тъкмо обратното – островитяните опитаха бърза контраатака, която премина по десния фланг чрез Рууни. Той центрира към далечния край на наказателното поле, където Дани Уелбек овладя на гърди, на няколко пъти залъга пазача си и стреля остро по диагонала. Сергей Парейко обаче внимаваше и отрази.

Второто полувреме стартира по неприятен начин за домакините, които рано-рано останаха с 10 души на терена. В 48-ата минута капитанът на Естония Рагнар Клаван спря по безкомпромисен начин обещаващ пробив на Фабиан Делф и заслужено бе изгонен за втори жълт картон.

Изгонването имаше доста интересен ефект върху мача, като англичаните започнаха да играят по-прибързано, докато домакините се бранеха много храбро. Статичните положения бяха основната заплаха за вратата на Парейко, който като цяло нямаше много работа до 74-ата минута.

Тогава „трите лъва“ получиха правото да изпълнят фаул отляво по атаката си, а топката беше близо до ъгъла на наказателното поле. Рууни успя да стреля над стената, а този път вратарят на Естония не реагира добре и изби топката в гредата, след което тя се оплете в мрежата.

В добавеното време на срещат Рууни се отчете с невероятен пропуск, след като излезе сам срещу вратаря Парейко, но стреля твърде несериозно и стражът на Естония предотврати втори гол в мрежата си.