xts_fenka
Животът е нещо странно...Трудно може да бъде описан с думи..Живота и любовта ...Това са нещата,които никога няма да разберем напълно ..!!!Неща,които ни доставят огромна радост и още по-огромна болка ...Никой не знае какво ни предстои,никой не може да
каже дали ще съжалява за дадени свои действия,но аз знам едно: За да успееш в живота - трябва да използваш ума си,за да успееш в любовта ... СЪРЦЕТО СИ ...
Да ти честитя ли .. ?! ЧЕ ТЕ ИМА ТЯ ЛИ .. ?!! хаха ..
ОБИЧАМ .. ТЕБ .. ЗАВИНАГИ .. !!!!
Да ти честитя ли .. ?! ЧЕ ТЕ ИМА ТЯ ЛИ .. ?!! хаха ..
ОБИЧАМ .. ТЕБ .. ЗАВИНАГИ .. !!!!
Следвай
0
Борис Дали: Милионер съм от доста време (ВИДЕО)
16 преди 7 часа
Борис Дали: Милионер съм от доста време (ВИДЕО)
3 948 преди 7 часа
БАБХ е изтеглила над 6 тона фалшиво масло от пазара
1 222 преди 7 часа
В жилищен район в Русе си избраха "Наблюдател на квартала"
598 преди 9 часа
Западна Европа е в хватката на екстремни горещини
324 преди 9 часа
Ничия земя | Новите братушки във Вакарел | 27 юни 2026
1 189 преди 23 часа
Съдебен спор | Епизод 1177 | Не ми е майка | 27 юни 2026
29 преди 1 ден
Не ми е майка | Жоро Игнатов | 27 юни 2026
19 преди 1 ден