xts_fenka
Животът е нещо странно...Трудно може да бъде описан с думи..Живота и любовта ...Това са нещата,които никога няма да разберем напълно ..!!!Неща,които ни доставят огромна радост и още по-огромна болка ...Никой не знае какво ни предстои,никой не може да
каже дали ще съжалява за дадени свои действия,но аз знам едно: За да успееш в живота - трябва да използваш ума си,за да успееш в любовта ... СЪРЦЕТО СИ ...
Да ти честитя ли .. ?! ЧЕ ТЕ ИМА ТЯ ЛИ .. ?!! хаха ..
ОБИЧАМ .. ТЕБ .. ЗАВИНАГИ .. !!!!
Да ти честитя ли .. ?! ЧЕ ТЕ ИМА ТЯ ЛИ .. ?!! хаха ..
ОБИЧАМ .. ТЕБ .. ЗАВИНАГИ .. !!!!
Следвай
0
Субкултурата „Looksmaxxing“ | На кафе | 26 юни 2026
18 преди 2 дни
На кафе с Антоанета Добрева - Нети | 26 юни 2026
42 преди 2 дни
Започва Фестивалът на пясъчните фигури в Бургас
422 преди 2 дни
Шофьорът, помел скутер край Мездра, бил с книжка от януари
10 611 преди 2 дни
Нова схема: Обажда ни се близък човек, а отсреща стои измамник
32 097 преди 2 дни
Какво разказва мъжът, подал сигнал до 112 за фаталния сблъсък на АМ „Тракия”
36 061 преди 2 дни