adiortoti
Aз тръгвам-ти свиваш рамене.
Уверен си,че ще се върна.Напразно!!!
Ти всичко ми отне-дори и силата да се обърна!
Уверен си,че ще се върна.Напразно!!!
Ти всичко ми отне-дори и силата да се обърна!
Следвай
0
Харесани
Потребителят все още няма харесани.