dqvolcheto_

Изминаха 10 години от появата на първите хаус парчета - 10 години, през които въпреки промените в процеса на композиране в областта на електронната музика стиловата основа хаус музиката се запази непокътната. Преди 7 години се твърдеше, че хаус музиката
няма бъдеще и че е просто поредният хит, който ще отшуми толкова бързо колкто и се е появил. Това разбира се не се случи. Този стил се разви постепенно и стъпка по стъпка прерасна в клубна култура - продължение на диско музиката.


Коя е причината ли? Много е просто - хората обичат да танцуват на хаус-ритъма.
I LOVE HOUSE MUSIC!!!!

Музиката е навсякъде около нас. Прсто трябва да се вслушате ;)
Инфо