Ти си като зло куче вързано за кисела джанерка (т.е. нито яде джанки, нито пък дава и на друг да яде). Отнася се за хора, които не искат дадено нещо, но не желаят и да го отстъпят на другиго.

Патриот е – душа даваза наука, за свобода;но не свойта душа, братя,а душата на народа!И секиму добро струва,само, знайте, за парата,като човек – що да прави?продава си и душата.И е добър хр

една идея от това, една идея от онова :D :D :D

охааа... ще пишеш първия коментар а ?

Талнта и е не само в рисуването. Вся нейна рисунка е изпълнена със съдържание и смисъл. Браво.

не ми се струват от различни поколения, знам ли?

Само дето гола е в 28 минута :D

На един от коментарите ми получих 5-6 минуса обяснявайки условията за изпълнение на "център". Първото, което трябва да знаете, че този "център" е изпълнен след гол. В началото на полувремената вратарите сигнализират, че са готови, но с

Този гол е в 28 минута, тоест мача беше започнал от половин час :D Едно е да биеш център в началото на мача и полувремето друго е да биеш център след гол. А в случая е след гол.

Това изпълнение на "център" не е в началото на мача или второ полувреме а след гол. Правиш ли разлика?

Какви места :D Когато се бие център трябва всички футболисти на единия отбор да са в едната половина на терена, а футболистите на другия отбор да са от другата половина. А точно определено место за всеки от играчите няма!